top of page

Mon, 30 Dec

|

MO Museum

Vakaras (Ne) Apie Mus | Joga, Meditacija, Gyva Muzika

Giliai įkvėpk…ir iškvėpk… Gruodžio 30 d. kviečiame susiburti į neeilinį renginį MO muziejaus erdvėse, susitikti su bendraminčiais, kartu judėti, medituoti, klausytis gyvos muzikos bei prisidėti prie gerumo fondo “Ne Apie Mane” iniciatyvos - padėti diabetu sergantiems vaikams.

Registration is Closed
See other events
Vakaras (Ne) Apie Mus | Joga, Meditacija, Gyva Muzika
Vakaras (Ne) Apie Mus | Joga, Meditacija, Gyva Muzika

Time & Location

30 Dec 2019, 20:00 – 22:00

MO Museum, Pylimo g. 17, Vilnius 01141, Lithuania

About the event

Giliai įkvėpk…ir iškvėpk…

Prieš sutikdami Naujus Metus ir keldami naujus tikslus, leiskime sau sustoti ir prisipildyti ramybe. Kalėdinės karštinės pagauti, dažnai išbarstome save aplinkiniams, stengdamiesi nei vieno nepamiršti, nustebinti artimuosius ir kuo įspūdingiau pasiruošti šventėms. Taip, Kalėdos ne apie mus pačius, tačiau nieko neturėdami savo viduje, neturėsime ir kuo dalintis su kitais.

Gruodžio 30 d. kviečiame susiburti į neeilinį renginį MO muziejaus erdvėse, susitikti su bendraminčiais, kartu judėti, medituoti, klausytis gyvos muzikos bei prisidėti prie gerumo fondo “Ne Apie Mane” iniciatyvos - padėti diabetu sergantiems vaikams. 

Tai vakaras skirtas mūsų protui, sielai ir kūnui, kurio tikslas gilus kūno bei minčių atpalaidavimas. Jis bus kupinas gyvos muzikos, YIN ir YANG jogos praktikos bei gilios meditacijos.   Tai proga susimąstyti, kam iš tiesų norime skirti savo laiką ir pastangas. Giliai įkvėpti ir iškvėpti. Ir suprasti, kad kartais nieko daugiau ir nereikia. Net ir per šventes.

PROGRAMA 

YANG joga

Aktyvioji jogos praktikos dalis, kurios metu judėdami iš vienos jogos pozicijos į kitą ir įsiklausydami į kvėpavimą, pažadinsime savo sąmonės srautą. Ši vakaro dalis bus skirta savosios esmės pajautimui bei tvirtumo ugdymui.

YIN joga Tai ilgi ir atpalaiduojantys tempimo pratimai, kuriuose dėmesys skiriamas giliesiems organizmo dariniams – raiščiams, sąnariams, sausgyslėms ir kaulams. Skirtingos asanos bus laikomos kiek ilgiau nei įprastai, kurių dėka paleisime kūne susidariusią įtampą.

Jogos ir meditacijos praktikas ves Lina Jurevičiūtė (www.yogabylina.com)

Praktiką baigsime meditacija, kurios metu mus lydės gyvos muzikos garsai kartu su Monika Linkyte.

Vakaro pabaigoje vaišinsimės Lietuvoje pagaminta KaipKam kombucha - fermentuotu arbatos gėrimu kūno ir sielos puoselėjimui.

Auka už patirtį – nuo 30 eurų. 30 eurų – tai savaitė su 5 kartus mažiau dūrių diabetu sergančiam vaikui (tai sumažintų dūrių skaičių nuo vidutiniškai 70 iki 14 per savaitę).

Sensoriaus kaina vienam vaikui dviems savaitėms - 65 eur.  Aukoti galite: https://www.neapiemane.lt/dalintis-gerumu

Visos renginyje surinktos lėšos bus skiriamos ‘Ne Apie Mane’ cukriniu diabetu sergantiems vaikas.

-----------------------

Ne apie mane. Bet ir ne apie kitus. Tai apie mus visus. Švenčių proga, padovanok naują patirtį sau, savo artimajam bei kartu prisidėkime prie prasmingo tikslo.

Su savimi turėti

- Jogos kilimėl

- Pledą meditacijai,

- Būkite pasiruošę jogos praktikai iš anksto, muziejuje neturėsime persirengimo kambarėlių.

Į šį renginį kviečiami visi, nepriklausomai nuo fizinio pasirengimo ar jogos išmanymo lygio.

Vietų skaičius ribotas, rezervuok savąją čia: https://forms.gle/ZAddym3DJccvQe3S6

Share this event

bottom of page