top of page

Sun, 11 Dec

|

Vilnius

Kakavos ir kvėpavimo ceremonija Vilniuje

Mūsų mini savaitgalio ‘retreat’ karūnuos magiška kakavos ir psichodelinio kvėpavimo ceremonija.

Registration is closed
See other events
Kakavos ir kvėpavimo ceremonija Vilniuje
Kakavos ir kvėpavimo ceremonija Vilniuje

Time & Location

11 Dec 2022, 16:00 – 18:30 EET

Vilnius, V. Grybo g. 17-125, Vilnius 10318, Lithuania

About the event

Kakava buvo naudojama daugelyje kultūrų dvasiniais, medicininiais ir apeiginiais tikslais vidiniam pažadinimui ir kūrybiniam potencialui pasiekti. Kakava - tai ‘dievų’ maistas padedantis atverti širdį, pripildyti savo vidinį resursą ir pasinerti į vidinius ieškojimus.

Kuomet susirenkame pasidalinti ir mėgautis kakava bendruomenėje, mes kuriame dar gilesnį ryši su savimi, gamta ir žmonėmis, kakava padeda mums labiau įsižeminti ir sugražinti kūną ir sielą į bendrą harmoniją.     

Kakavai leidus mes nersime dar giliau per dinamišką psichodelinio kvėpavimo ritualą kuris sujungia elementus iš senųjų jogos tradicijų ir šiuolaikinių neurologijos atradimų, kuriuos apjungs kruopščiai parinktas garso takelis.

Kartu su mano vedimu dirbsime su ritmingu kvėpavimu ir jo sulaikymu. Išvalysime psichines, emocines ir fizines kliūtis ir surasime gilų ryšį su tikruoju AŠ, savo tikruoju potencialu ir širdies balsu.

Ką apie ceremonija šneka mūsų svečiai:

“Tai buvo mano pirmoji kakavos ceremonija, nežinojau, ko tikėtis, todėl atėjau be jokių lūkesčių ir visiškai atvira patirčiai. Atrodo tikrai pajaučiau, kaip atsivėrė mano širdis ir mano protas tapo toks lengvas ir ramus... Linos vedimas buvo nuostabus, ji turi tikrą dovaną pajausti žmonių energiją ir visą grupę vesti taip intuityviai...”

“Tai buvo tikrai širdį atverianti patirtis. Jaučiau tiek daug meilės aplink ir savo viduje, leidau ašaroms tiesiog riedėti skruostais. Taip pat labai stipriai išjaučiau, kaip mano praeitis ir ateitis yra susiję, ir šis žinojimas man suteikė tiek daug ramybės… Meilę, kurios taip ilgėjausi vaikystėje, visuomet galiu susigrąžinti ir taip vėl įkvėpti savo vidinį vaiką. Kvėpavimo ir kakavos derinys man buvo visiškai nauja praktika, visa patirtis buvo neįtikėtinai gili, su daug daug įžvalgų.”

Dalyvauti kviečiame visas smalsias sielas.

KADA? Gruodžio 11d. 16-18:30val

KUR? Anahata studija, V. Grybo g. 17-125, Vilnius 10318, Lithuania

KAINA? €40 (vietų skaičius ribotas, registracija būtina.)

Vietą patvirtiname gavus pavedimą.

Share this event

bottom of page