top of page

Sat, 17 Dec

|

Kaunas

'Flowing into stillness' jogos susitikimas Kaune

Prisijunkite prie sąmoningumą puoselėjančio jogos susitikimo studijoje ‘Buddha on Bike' Kaune.

Registration is closed
See other events
'Flowing into stillness' jogos susitikimas Kaune
'Flowing into stillness' jogos susitikimas Kaune

Time & Location

17 Dec 2022, 12:00 – 14:00 EET

Kaunas, Vilniaus gatvė 10-7, Kaunas 44280, Lithuania

About the event

Nuostabus, protą raminantis vakaras, kupinas dinamiškos ir Yin jogos praktikų, apjungiantis ir Yoga Nidra – meditacija, kurios tikslas – įsiklausymas į kvėpavimą, vizualizaciją ir gilus atsipalaidavimas. Pažinsime savo kūną, keliausime į giliausius sielos kampelius bandydami įsiklausyti į savo tikrąjį 'AŠ'.

Skamba viliojančiai? Skaityk toliau :)

YIN & YANG Vinyasa tai - energizuojanti ir gaivinanti praktika, kuri apjungia dinamišką, energiją išjudinančią Vinyasa jogą ir yin, lėtąją jogą. Ilgi ir atpalaidauojantys tempimo pratimai, skirti tempti giliuosius organizmo darinius – raiščius, sąnarius, sausgysles, kaulus. Skirtingos asanos bus laikomos kiek ilgiau nei įprastai, kurių dėka bus išlaisvinta kūne susidariusi įtampą.

YOGA NIDRA - verčiama kaip „jogo miegas“ tai - sisteminis metodas, kuriuo siekiama paskatinti visą fizinį, psichinį ir emocinį kūno atsipalaidavimą. Šios meditacijos metu mes praktikuojame Pratyahara (atsitraukimą nuo fizinių pojučių), kuris leidžia mums pasiekti tikrą atsipalaidavusios, tačiau budrios sąmonės būseną. Mes atrasime ir pažadinsime didžiulį potencialą, kuris slypi ramiame proto lygmenyje.

Dalyvauti gali visi – nepriklausomai nuo pažangumo lygio, formų ar dydžių. Ankstesnė patirtis nėra būtina tad kviečiame visus Šeštadienio vakarą praleisti drauge.

KADA? Gruodžio 17d. 12-14val

KUR? Buddha on Bike studija, Vilniaus gatvė 10-7, Kaunas 44280, Lithuania

KAINA? €30 (vietų skaičius ribotas, registracija būtina.)

Vietą patvirtiname gavus pavedimą.

Share this event

bottom of page