top of page
0Y3A5475_twosides_web.jpg
/ jogos ir meditacijos stovykla
birželio 27-30, prie Snaigyno ežero

Ar kažkada svajojai apie 'kitokias' atostogas? Bendraminčių kompanija, nuostabi gamta, įvairios dvasingumo praktikos, kokybiškas laikas kūnui ir sielai. Tai ir dar daugiau rasi mūsų kasmetinėje vasaros stovykloje prie Snaigyno ežero.

Ši stovykla yra apie tave, apie tavo vidų, apie tavo kūne ir sieloje slypinčią energiją. Būsime ryšyje su savimi, gamta, bendrai kursime erdvę ceremonijoms, sielos gijimui ir bendrystei, atsiversime vidiniui virsmui. „Virsmas“ - tai virtimas, kitimas, pasikeitimas, kaita, augimas… Tikime, kad sąlygos jį patirti visuomet gyvena mūsų kūnuose, tačiau neretai pamirštame, kur slypi mūsų resursai.

 

Mes dažnai manome, kad didžiausi ir svarbiausi mūsų gyvenimo pasiekimai yra kažkokios kulminacijos ir dideli sėkmės laikotarpiai, kai turime konkrečių, išmatuojamų įrodymų, kad mūsų gyvenimas yra kitoks nei buvo anksčiau, tačiau tikroji transformacija yra vidinė.

Tikrasis augimas yra daug tylesnis. Tikroji kelionė prasideda tą dieną, kai nusprendžiame padaryti bent vieną mažą dalyką kitaip, nei darėme anksčiau – ir tada leisti šiam impulsui stiprėti, augti ir peraugti į naują, mus išplečiančią komforto zoną.

 

Šio ilgojo jogos savaitgalio tikslas - leisti sau atsitraukti nuo kasdienės rutinos, įsivertinti kur esate savo kelionėje, ką galbūt norėtumėte pakeisti ir transformuoti, skirti laiko sau ir savo kūnui atsipalaiduoti ir pasikrauti naujos gyvybinės energijos, subalansuoti kūną ir sielą gamtos apsuptyje. Apjungus jogos, gilios meditacijos, dvasinių praktikų, garso terapijos ir maistingos mitybos elementus, kartu pasinersime į naujus patyrimus per savo kūną, mintis ir vidinį pasaulį.

 

Kiekvieną dieną galėsite rinktis veikti tai, ko jūsų siela trokšta būtent tą akimirką.

Ar esi pasiruošus (-ęs) pasinerti į šią kelionę? Skaityk toliau!

0Y3A5485_twosides_web.jpg

"Lina, tu turi magišką energiją ir ačiū tau labai, kad ja daliniesi su kitais. Jei kas nors vis dar abejoja, jog magija egzistuoja, turėtų atvažiuoti pas tave į stovyklą. Atmosfera, ryšys, energija, žmonės, absoliučiai viskas buvo nuostabu. Ačiū už visus pirmus kartus, naujus ryšius, juoką, ašaras. Išvažiuoju su pilna širdimi kupina džiaugsmo, dėkingumo ir ramybės."

"Ačiū už visas suteiktas emocijas ir palaikymą. Visą laiką jaučiausi priimta ir saugi. Ši stovykla ir tu visada išliks gyliai mano širdyje. Tai buvo vienas geriausių gyvenime priimtų sprendimų."

/ jūsų laukia

Jogos, meditacijos ir kvėpavimo praktikos

Inversijų, rankų balanso workshop'as

Kakavos ceremonija

Psichodelinio kvėpavimo sesija

Garsų meditacija

Veganiška virtuvė

Irklentės, smėlio/lauko tenisas

Pirčių malonumai

Masažai/ Reiki terapija*

*neįskaičiuota

2023.06_LTRetreat_twosides-46.jpg
/ programa

KETVIRTADIENIS
 

14:00 - Atvykimas
14:30 - Pietūs
16:00 - Susipažinimo ratas
17:00 - Vakaro programa
19:00 - Vakarienė
20:30 - Ramybės laikas

 

PENKTADIENIS
 

7:30 - Tylos metas

8:00 - Joga ir meditacija

10:00 - Pusryčiai

11:00 - Laisvas laikas, masažai 

12:30 - Workshop'as

14:00 - Pietūs
17:00 - Kakavos ir psichodelinio kvėpavimo ceremonija

20:30 - Vakarienė

21:30 - Saunos malonumai/ laisvas laikas

ŠEŠTADIENIS
 

7:30 - Tylos metas

8:30 - Joga ir meditacija
10:15 - Pusryčiai
11:00 - Laisvas laikas, masažai

14:00 - Pietūs

17:30 - Yin Joga, garsų terapija
20:00 - Vakarienė
21:00 - Saunos malonumai/ laisvas laikas

SEKMADIENIS

 

7:30 - Rytinė arbata. Tylos metas

8:00 - Joga ir meditacija

10:00 - Pusryčiai

11:00 - Garso maudynės

13:30 - Uždarymo ratas

14:00 - Pietūs
16:00 - Išvykimas*Stovyklos tvarkaraštis/laikai gali šiek tiek keistis

/ kakavos ir psichodelinio kvėpavimo ceremonija

Kakava – dieviškas maistas, žinomas jau nuo majų ir actekų laikų. Tai gėrimas, atveriantis širdį,  ir vis labiau pripažįstamas Vidinių keliautojų. Mūsų stovyklos programą papildys magiška kakavos ceremonija kartu su intencyvia kvėpavimo praktika. Kartu pasinersime į ramybės ir buvimo dabartyje akimirką, išjausime giliausius savo troškimus ir pasileisime į vidinių išgyvenimų kelionę.
 

 Kakavos ceremonijos metu:

- Sužinosi apie ceremoninę kakavą, užuosi, paragausi ir pajusi jos poveikį

- Panirsi į ramybės ir buvimo dabartyje akimirką.

- Kakavos, kvėpavimo technikos ir šamaniškos muzikos sinergija padės pasiektį transcendentinę būsena.

2023.06_LTRetreat_twosides-70.jpg
0Y3A5485_twosides_web.jpg

"Tai buvo tikrai kažkokia magiška patirtis. Ta jauki šilta atmesfera pasitiko nuo pat įžengimo į studiją. Be galo šilta Linos energija leido būti, jausti, prasikasti į savo gilesnius sluoksnius. Labai stipri praktika, kuri leido išgirsti atsakymus. Jaučiu didžiulį dėkingumą Linai ir Visatai, kad atvedė į šią praktiką"


"Iš visos širdies noriu padėkoti už erdvę, kurią sukūrei mums visiems. Ši stovykla jau antrus metus tampa vieta, kurioje galiu jaustis saugi, galiu išjausti emocijas, jas priimti ir paleisti. Esu tikra, kad praeitų metų patirtis stipriai prisidėjo ir privedė prie dar artimesnio ryšio su joga. Šių metų patirtis tikiu, kad taps galutiniu stūmiu pokyčiams. Iš vsos širdies dėkoju tau ir tavo šeimai už priėmimą ir šiltą sutikimą jūsų namuose ir pasidalintą tokia ypatingai jaukia energija ir šiluma."

/ papildomos paslaugos

Reiki ir masažai

Reiki kilusi is Japonijos ir plačiai taikoma pasaulyje, tai yra labai senas ir efektyvus kūno ir sielos stiprinimo metodas.Atliekant Reiki seansus harmonizuojama žmogaus fizinė,emocinė ir dvasinė organizmo pusiausvyra. Reiki skatina džiugesį,suteikia ramybės ir saugumo jausmą.

Palepinkite savo sielą ir kūną atpalaiduojančiu arba sportiniu masažu su vaizdu į ežerą. Mūsų masažo specialistė padės jums atrasti visišką kūno ir sielos ramybę.

0Y3A5743_twosides_web.jpg
/ apgyvendinimas

Itin atokioje vietoje įsikūrusi sodyba kviečia jus pabėgti nuo miesto šurmulio.

Tai yra mūsų šeimos kurta oazė, tad čia jūs jausitės kaip namuose.

 

Turėsite galimybę  apsistoti namelyje prie ežero arba išsirinkti vietą savai palapinei ant ežero kranto ir pabusti nuo paukščių čiulbėjimo.


Pagrindiniame namelyje yra du vonios kambariai + tualetas ir dušas pirties namelyje.

Inner Wisdom (2).png
inner wisdom house -3.jpg
inner wisdom house -4.jpg
2023.06_LTRetreat_twosides-125.jpg
/ informacija ir kainos

Data

Birželio 27 - 30 , 2024

Kaina

Savoje palapinėje: €380

Namelyje prie ežero: €480 (3-4 žmonės kambaryje)

Privatus kambarys porai arba draugams dvigulėje lovoje: €580 (vienam žmogui)

Rezervacija
Vietai rezervuoti prašome 50% negrąžinamo avanso. Stovyklos likutį prašome pervesti likus 8 savaitėms iki renginio. Atšaukus dėl bet kokių asmeninių priežasčių ar susirgus avansas negrąžinamas. Atšaukus mažiau nei 30 dienų iki stovyklos - avansas ir stovyklos likutis negrąžinami.

 

Kaip mus pasiekti?

Sodyba yra apie 20km nuo Druskininkų, netoli Veisiejų. Dėl tikslaus adreso, kreipkitės elektroniniu paštu.

 

Kas gali dalyvauti?
Nesvarbu, ar esate savo jogos kelionės pradžioje, ar praktikuojate reguliariai, fizinių praktikų metu visuomet bus siūlomos įvairios variacijos. Visi esate laukiami, nes čia ir bus kuriama pati saugiausia erdvė jūsų vidiniui potencialui skleistis.

2023.06_LTRetreat_twosides-44.jpg
0Y3A5485_twosides_web.jpg

"Jaučiu begalinį dėkingumą už tai, kad turėjau galimybę pabūti tavo sukurtame rojuje, kur jaučiausi kaip namie, kur vyrauja ramybė, kur visuomet susirenka šilti žmonės, kur jauku ir gera būti bei tobulėti. Manau turi didžiulę dovaną - išklausyti, vesti ir suprasti kitus žmones, savo nuostabiu balsu nuraminti, atpalaiduoti, pakylėti. Ačiū tau, kad daliniesi šia dovana su mumis."

"Kaip gi gera buvo pasinerti į 

4 keturių dienų kelionę, kur jūs! Sutikti žmonės sukūrėte tokią ypatingą atmosferą, kuomet gali būti geriausia versija savęs - atvira ir pažeidžiama. 

Šiais laikais rodos turime tiek daug patogumų, bet tiek mažai laiko. O Lina geba sukurti tokią ryškią pauzę! gausiam laikui atsigręžti į save. Ačiū tau milžiniškai! 

Ši stovykla man buvo tokia sava, tarp savų ir patirti tokius stiprius bendrystės ratus: liūdesio, džiaugsmo ir dėkingumo! Be galo didelė vertybė, jog tai neabejotinai atguls į mano šilčiausius prisiminimų albumus."

/ akimirkos

bottom of page